O mnie

Nazywam się Joanna Łabeńska. Robię w życiu to co mnie pasjonuje i jestem żywym przykładem, że marzenia się spełniają. W przedszkolu jak zapytano się mnie kim bym chciała być to odpowiedziałam, że stewardesą, ponieważ chcę podróżować po świecie. Zostałam pilotem wycieczek i przewodnikiem po Łodzi - też podróżuję i poznaję zakątki odległych miejsc. Zanim jednak ruszyłam w pierwszą trasę, spotkałam w Stowarzyszeniu Pilotów Wycieczek w Łodzi Andrzeja Chałupkę. On stał się moim mentorem w turystyce. Doświadczony pilot z olbrzymią wiedzą. Zawsze mnie wspierał i dawał praktyczne wskazówki. Napisał mnóstwo artykułów do różnych gazet, m. in. do "Życia Pabianic". Postanowiłam stworzyć tego bloga, aby podzielić się moimi refleksjami z podróży oraz niesamowitą wiedzą Andrzeja. 
Mamy nadzieję z Andrzejem, że wiedza, którą tu umieścimy przyda Ci się Turysto do podróżowania, ewentualnie do wirtualnego poznawania świata (jeśli nie możesz fizycznie pojechać).

Autorzy artykułów

- Joanna Łabeńska -

Podróżnik

"Jestem zarówno przewodnikiem, pilotem wycieczek jak również fotografem. Podróże są moją pasją! Widziałam już dużo. Teraz chciałabym się podzielić refleksjami."

- Joanna Łabeńska -
Pilot wycieczek, przewodnik po Łodzi
- Andrzej CHałupka -

Podróżnik

"Od ponad 30 lat jestem pilotem wycieczek. Opowiadam swoim turystom nietuzinkowe historie. Teraz chciałbym podzielić się nimi na łamach bloga podróżniczego." 

- Andrzej CHałupka -
Pilot wycieczek

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…